Szukasz sprawdzonego trenera triathlonu?

Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? A może pierwsze zawody masz już za sobą? Coraz więcej trenujesz, ale niestety nie widzisz postępów w tej trudnej dyscyplinie? Mamy propozycję dla Ciebie. Artur Kurek to godny polecenia, doświadczony trener i zawodnik. Tak pisze o sobie:

Wspinałem się już w Tatrach, w Alpach, w Andach, w Himalajach…

Biegałem ultramaratony: w Jordanii Desert Cup – 172 km po pustyni (9 miejsce), Sudecką Setkę (1 miejsce), Bieg Rzeźnika (1 miejsce i rekord trasy).

Startowałem w rajdach adventure: Southern Traverse w Nowej Zelandii (Mistrzostwa Świata – 10 miejsce), EcoMotion Brasil, Wilderness Scotland, Adrenalin Rush Scotland, Explore Sweden Monster, The Raid World Championship – Kanada, Subaru Primal Quest – Kalifornia, Abu Dhabi Adventure Challenge, Adventure Racing European Championships – Polska (1 miejsce).

Wreszcie nauczyłem się pływać i jestem triathlonistą, ale serce pozostało w górach i rajdach adventure, stąd polubiłem extremalne triathlony: Panasonic Evolta Tri Borówno – MP – 1 miejsce w kat. wiekowej, Celtman Extreme Scottish Triathlon, Harda Suka Ultimate Triathlon Challenge.

Więcej informacji o Arturze w krótkim wideo https://youtu.be/AdJSZwVQ0w8, na jego profilu w serwisie Sportovia oraz na stronie http://arturkurek.pro

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z propozycji Artura. Łatwo znajdziecie go w wyszukiwarce trenerów serwisu Sportovia.  Z naszej strony wszystkich zawodników, którzy w sierpniu czy wrześniu nawiążą z nim współpracę wesprzemy 3-miesięcznym dostępem do zintegrowanego z aplikacją modułu sparametryzowanej, dobranej do profilu zawodnika diety, której autorem jest nasz olimpijczyk i świetny triathlonista, Kuba Czaja.