“Powitaj jesień aktywnie” – konkurs!

POWITAJJESIENAKTYWNIE

Kalendarzowa jesień zbliża się wielkimi krokami. Już teraz warto pomyśleć, jak zadbać o swoją formę w ciągu najbliższych miesięcy. Jesień wciąż sprzyja wielu aktywnościom fizycznym zarówno na świeżym powietrzu jak i w siłowni, dlatego ogłaszamy konkurs na najbardziej motywujące hasło do uprawiania sportu. Czekamy na Wasze pomysły w komentarzach na Facebooku.

Wystarczy, że:

 • polubisz fanpage Sportovia, 
 • polubisz wpis zamieszczony w serwisie Facebook,
 • w komentarzu pod wpisem zostawisz motywujące hasło dotyczące sportu.

Spośród odpowiedzi wybierzemy 5 najciekawszych haseł i nagrodzimy każdą z pięciu osób przydatnym sportowym gadżetem, który sprawdzi się podczas biegania. 

Na zgłoszenia czekamy do 27.09.2015r. do godz. 23:59.

W ciągu 3 dni od zakończenia konkursu wybierzemy zwycięzców.

Powodzenia! :-)

Regulamin konkursu “POWITAJ JESIEŃ AKTYWNIE”

 1. Konkurs będzie prowadzony w okresie od dnia 17.09.2015 r. do dnia 27.09.2015r.
 2. Konkurs będzie prowadzony w serwisie Facebook poprzez fanpage firmy Sportovia: https://www.facebook.com/SPORTOVIAcom.
 3. Wszelkie działania związane z konkursem nie są w jakikolwiek sposób sponsorowane, wspierane czy administrowane lub powiązane z serwisem Facebook.
 4. Fundatorem nagród w konkursie jest Organizator.
 5. Uczestnik przesyła motywujące hasło do sportu w formie komentarza pod postem konkursu.
 6. Wybranie zwycięzców spośród uczestników polega na uznaniu 5 komentarzy do posta konkursowego na Facebooku za najciekawsze.
 7. Wybór najlepszych komentarzy będzie dokonany przez jury Sportovii.
 8. Uczestnicy mogą przesyłać zgłoszenia do dnia 27.09.2015r. do godz. 23:59.
 9. Uczestnik konkursu posiada konto w serwisie Facebook, z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13. roku życia jest zabronione.
 10. W momencie przystąpienia do konkursu, Uczestnik wyraża zgodę następującej treści: „Wyrażam Sportovia Sp. z o.o., Poznań, ul. Poznańska 62/21 zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu i wyłonieniem Zwycięzców.”
 11. W przypadku wygranej wyrażam podmiotowi Sportovia zgodę na publikację moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska na fanpage Sportovia pod adresem: https://www.facebook.com/SPORTOVIAcom.
 12. Nagrodami w konkursie są następujące gadżety: plecak firmy Salomon (Raid Revo 15 Expandable z 2-litrowym platypusem), czapka z daszkiem firmy Salomon (Safari-x), opaska Gore-tex (z gore-texu), pasek biodrowy na butelkę firmy Deuter (Pulse One), worek firmy Deuter (Mesh Sack L/10l).
 13. Ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż 72 godziny od zakończenia konkursu, tj. do 30.09.2015r. do godz. 23:59.
 14. Nagroda nie może być wymieniona na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe.
 15. W celu odebrania nagrody uczestnik jest zobowiązany do przesłania do Organizatora w wiadomości prywatnej w serwisie Facebook lub drogą mailową na adres: karolina@sportovia.com, następujących danych: adres e-mail, imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, telefon kontaktowy.
 16. Nagroda przyznana w Konkursie zostanie wysłana pocztą do 7 dni od dnia otrzymania kompletnych danych wymieniowych w punkcie 13.
 17. W przypadku nie zgłoszenia się zwycięzcy konkursu w ciągu 14 dni roboczych, nagroda zostaje przekazana na rzecz następnych konkursów organizowanych przez organizatora.