Konkurs “SPORTOVIA NA EXPO”

an art exhibit(1)

W dniach 12-18 października Sportovia reprezentuje Polskę w czasie Tygodnia ICT podczas Wystawy Światowej EXPO 2015 w Mediolanie przed szeroką publicznością. Sportovia, która jest e-platformą do realizacji indywidualnych planów treningowych dla osób aktywnych fizycznie ma silną i prężnie działającą konkurencję na całym świecie.

W związku z wydarzeniem ogłaszamy dla Was konkurs.

Oszacuj, ile osób odwiedzi polski pawilon podczas całego Tygodnia ICT (Information and Communication Technologies) na wytawie Expo w Mediolanie?

3 osoby, które wskażą w komentarzu pod postem na Facebooku najbardziej zbliżoną do rzeczywistej liczby odwiedzających osób zostaną nagrodzone sportowymi gadżetami.

Konkurs trwa do 18.10.2015r. (niedziela) do godziny 23:59.

Czekamy na Wasze odpowiedzi! :-)

 

Regulamin Konkursu “SPORTOVIA NA EXPO 2015 W MEDIOLANIE”

 1. Konkurs będzie prowadzony w okresie od dnia 12.10.2015 r. do dnia 18.10.2015r.
 2. Konkurs będzie prowadzony w serwisie Facebook poprzez fanpage firmy Sportovia: https://www.facebook.com/SPORTOVIAcom.
 3. Wszelkie działania związane z konkursem nie są w jakikolwiek sposób sponsorowane, wspierane czy administrowane lub powiązane z serwisem Facebook.
 4. Fundatorem nagród w konkursie jest Organizator.
 5. Uczestnik konkursu typuje w formie komentarza pod postem liczbę odwiedzających osób polskiego pawilonu podczas Tygodnia ICT na targach EXPO w Mediolanie.
 6. Wybranie zwycięzców spośród uczestników polega na wybraniu 3 osób, które wskażą liczbę osób najbardziej zbliżoną do liczby osób, które faktycznie odwiedziły polski pawilon podczas Tygodnia ICT na targach EXPO w Mediolanie.
 7. Uczestnicy mogą przesyłać zgłoszenia do dnia 18.10.2015r. do godz. 23:59.
 8. Uczestnik konkursu posiada konto w serwisie Facebook, z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13. roku życia jest zabronione.
 9. W momencie przystąpienia do konkursu, Uczestnik wyraża zgodę następującej treści: „Wyrażam Sportovia Sp. z o.o., Poznań, ul. Poznańska 62/21 zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu i wyłonieniem Zwycięzców.”
 10. W przypadku wygranej uczestnik konkursu wyraża podmiotowi Sportovia zgodę na publikację swoich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska na fanpage Sportovia pod adresem: https://www.facebook.com/SPORTOVIAcom.
 11. Nagrodami w konkursie są następujące gadżety: sportowa opaska na telefon na rękę, pasek biodrowy na butelkę deuter pulse two, sakwa rowerowa wraz z etui na telefon firmy Wantalis.
 12. Ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż 72 godziny od zakończenia konkursu, tj. do 21.10.2015r. do godz. 23:59.
 13. Nagroda nie może być wymieniona na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe.
 14. W celu odebrania nagrody uczestnik jest zobowiązany do przesłania do Organizatora w wiadomości prywatnej w serwisie Facebook następujących danych: adres e-mail, imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, telefon kontaktowy.
 15. Nagroda przyznana w Konkursie zostanie wysłana pocztą do 7 dni roboczych od dnia otrzymania kompletnych danych wymieniowych w punkcie 13.
 16. W przypadku nie zgłoszenia się zwycięzcy konkursu w ciągu 14 dni roboczych, nagroda zostaje przekazana na rzecz następnych konkursów organizowanych przez organizatora.